QGrips Earwax Cleaner Kas saate vaha eemaldada ilma kõrvakanalit kahjustamata?

Järgmiste minutite jooksul leiate kogu teabe QGripi kohta, mis on plastiseade, mis selle tootja sõnul võiks olla huvitav element ja tööriist, mis aitab vaha eemaldada ja aitab hoida kõrva sisemuse puhtana. .

Tutvuge selle koostise, selle eeliste ja sellega, kust saate originaalset toodet osta.

9.2Expert Score
QGrips hindamine

Hind
9.5
Kasutajate ülevaated
9
Tõhusus
9
Toote koostis
9.5

Mis on QGrips? 

Tootja osutab, et QGrips on seade, mis on spetsiaalselt loodud abistama kõrva puhastamisel ja hõlbustama kõrvavaha eemaldamist.

Kõrva sisemine puhastamine on oluline, kuna kõrvavaha kogunemise tagajärjel võib teil tekkida kuulmine, puuvillast tampooni või tampooni ei ole soovitatav vaha ekstraheerida, kuna selle eemaldamise asemel kipuvad nad rohkem kõrvavaha sissepoole. Need väikesed hügieenivahendid sobivad ideaalselt ainult ja ainult kõrvadele, see tähendab ainult kõrva välisosale.

Kuigi kõrva nahk on väga õhuke ja tundlik, väidab tootja, et QGripsi komponendid on pehmed, seetõttu saab seda kasutada kogu pere. Kutsun teid lugemise lõpule viima ja teadma kõiki QGripsi üksikasju.

Kuidas QGrips töötab?

QGrips töötab kõrvapuhastusvahendina, selle erinevusega, et igasugune jääk ei jää ohtu. Kõrvakuul on väga lihtne kahjustada, isegi püsivalt, seda funktsiooni, mida QGrips täidab ja mida kirjeldab tema enda tootja. See seade sarnaneb korgi- või korgitseriga, erinevalt vatipulgadest, mis suruvad vaha või vaha kaugemale kuulmekäiku. QGrips püüab selle prahi oma peaga kinni ja eemaldades seadme kõrva küljest, saate lihtsalt kõigest lahti.

29,95 € 59,90 €

Saadavad eelised

Tootja osutab, et QGripsi kasutamise eelised on puuvillast tampooni või tampooniga vastupidised, kuna viimased kipuvad vaha suruma, takistades isegi selle eemaldamist.

  • Piisava suurusega seade, et seda kotis kaasas kanda, see on praktiline ja kerge.
  • Selle pea on piisavalt pehme, et sinna mahuksid nii suured augud kui ka laste kõrvad.
  • Ekstraheerige kogu kogunenud kõrvavaha.
  • Sellel pole kõrvaltoimeid.
  • Mittetoksilised materjalid.
  • Pakendi sisemuses on kasutusjuhend, mis võimaldab QGripsi üksikasju üksikasjalikult teada saada.
  • Tagab lõpliku puhastamise kuulmekäigul.
  • Puhastab ilma riskita, et nad võivad jääda kõrvavaha kanalisse või sama seadme ossa kinni.

Mis on kompositsioon?

Tootja osutab, et QGripsi tootmisel kasutati kvaliteetseid plasti, aga ka pehmeid silikoone, selle materjalid väljendavad nende vastupidavust ilma toksilise keemilise sisalduseta. Lisaks sellele väljendavad kasutajad, et selle seadme kasutamine on lihtne, kuna see ei kaalu ja selle konstruktsioon võimaldab seda hõlpsalt käes hoida. Selle kohta lisateabe saamiseks külastage lisatud juhiseid pakendil.

Kõrvaltoimed ja vastunäidustused

QGripsi kasutajad pole siiani avaldanud selle tootja pakutud kahjulikke mõjusid, samad tarbijad väljendavad selle toote kasutamisel lohutust, selle seadme looja omalt poolt ei kuuluta vastunäidustusi.

Kuidas kasutada

Seda seadet on lihtne kasutada, nagu selgitas selle tootja enda teada. Peate sisestama puhastatava kõrva ainult toote ja seda keerama. QGrips püüab selle pöörde ajal kuulmiskanali sisse kõrvavaha ja eraldab selle. Lisateavet leiate pakendi sisemisest kasutusjuhendist.

29,95 € 59,90 €

Kasutajate ülevaated

Pärast kõrvapuhastust ENT-sse otsustasin selle teenuse eest enam mitte maksta ja palusin, et QGrips kasutaks seda kõigi pereliikmetega. Mul on lisaks peroksiidi kasutamisele olnud selle seadme kasutamisel ka mõned eelised. Vaha aeg-ajalt eemaldamiseks ei kasuta ma enam puuvillast tampooni.

Juan Gutiérrez 35-aastane.

Mu isa on vana mees ja kuna kõrvavaha on liiga suur, mõjutab tema kuulmine aeg-ajalt ka ostetud QGripsilt seda seadet, mis aitab mul lisaks arsti visiitidele ka isa hooldada ja tema kõrvu hooldada. Need on perioodilised ja hoolitseme selle eest, et kõik läheks teie kuulmise tervisega hästi.

Ana María González 42-aastane.

Rõhutan ainult seda, et seda seadet kasutatakse puhastusvahendina, see ei ole kurtuse ega kõrvaprobleemide raviks, see on toode, mis täidab oma funktsiooni, kuid tuleb ka meeles pidada, et tampoonide kasutamise vältimine on üks olulisemaid asju, mis saame aru.

Felipe Alcalá 53-aastane.

Kust saab osta?

QGripsi võib leida ainult selle tootja ametlikelt veebisaitidelt. Sama tootja määras selle nii, et takistada tarbijatel juurdepääsu kopikatoodetele või väga kõrgete hindadega.

Seetõttu pole sellistel saitidel nagu amazon lubatud QGripsi levitada, füüsilisi poode pole mitte mingisuguseid ega nimetatud ka selle seadme ametlikeks müüjateks, taas kord öeldakse, et tootja leht on QGripsi leidmiseks ainus sait. originaalne.

Mis hind on?

Alghind on 59,90 eurot, tootja on aga avaldanud 50% sooduspakkumise, seega saate QGripsi taotleda 29,95 euro eest.

Ostustrateegia on lihtne ja nõuab tellimuse vormistamiseks mõni minut, lihtsalt täitke veebisaidil olev vorm, agent helistab murede ja kahtluste lahendamiseks ning viib ostuprotsessi lõpule.

Meie järeldus

Kinnitame veel kord, et kõrv on lisaks olulisele elemendile ka oluline, et kõiki toiminguid normaalselt ja tõhusamalt läbi viia, selle hooldamine ja puhastamine peab olema märkimisväärne ning vältimatute pöördumatute kahjustuste vältimiseks peab QGrips olema kasutavad paljud kasutajad, osutades, et see on seade, millega kõrvavaha väljasaatmine ei põhjusta kõrvaltoimeid. Lisaks sellele, et investeering tehakse ainult üks kord, tehakse puhastus kodust ilma muid lisavahendeid kasutamata.päästa0

29,95 € 59,90 €

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply