Ling Fluent: Keele õppimise meetod Kas see töötab? Kust seda osta, arvamused?

Kui olete nii kaugele jõudnud, siis sellepärast, et otsite kindlasti tõeliselt tõhusat viisi võõrkeele õppimiseks või eksin? Olete jõudnud õigesse kohta! Nüüd on võimalik tõhusalt õppida keelt, mida olete alati soovinud. Sõltumata vanusest, õpingute tasemest või keeltega seotud kogemustest, saate nüüd õppida suhtlema selle keelega, mida igatsete tunda.

Tänu sellele takistusi ei teki Ling Fluent, miski ei takista teid üheski keeles rääkimast, kirjutamast või lugemast. Selle meetodi õppeüksused on loodud nii, et õppimine on lihtsam, vastavalt suureneb ka sooritusvõime ja mälu on terviklikult treenitud.

Loe edasi ja saa teada, kuidas see õppemeetod töötab mis tahes keele puhul. www.LingFuent.com

Mis on Ling Fuent?

Ling Fluent See on meetod, mis on suunatud kõigile, kes soovivad õppida võõrkeelt võimalikult kiiresti ja tõhusalt. Täna on tuhanded inimesed juba teenuses registreeritud ja õpivad kiiresti keelt, mida nad alati on soovinud. Vanus pole oluline, sest mõlemad noorukid saavad õppida erinevaid keeli, nagu vanem inimene, kes soovib rohkem teada saada. Seetõttu sobib meetod kõigile, kes on lihtsalt huvitatud teistest keeltest.

Kust saada Ling Fluent?

Praegu pääsete juurde algsele meetodile Ling Fluent see on võimalik ainult selle loojaga. Apple’i kasutajad ei leia programmi App Store’ist, kuna ühtegi rakendust pole alla laaditud. Ling Fluent See töötab ainult platvormi kaudu, millele pääseb juurde tavalise Interneti-brauseri kaudu. Sisselogimiseks ja sellele juurdepääsemiseks peate alustama programmi kasutamist. Lisateavet leiate saidi Ling Fluent: www.LingFuent.com

Mis on hind Ling Fluent?

Programm põhineb liikmelisusel, mis sisaldab erinevaid tasemeid, see tähendab (Basic, Basic Pro või VIP), see on aktiveeritud kuueks või kaheteistkümneks kuuks. Ja ainult ühe keele jaoks. Igaüks, kes soovib leida tee mitmes keeles Ling Fluent Saate seda teha erinevate plaanide ja maksete kaudu. Hinnad on järk-järgult jagatud, võite alustada ja edukaks saada põhipaketiga, see on kõige ökonoomsem, kuid väga tõhus. Täpsema teabe saamiseks klõpsake siin:

Kuidas see töötab Ling Fluent?

Esmapilgul on programmist teadaolevalt usaldusväärne mulje. Kui teate, kuidas materjal töötab ja milleks see on mõeldud, saate hõlpsalt hakata õppima sõnavara ja eriti passiivset mõistmist. Ka tootja veebisait jätab usaldusväärse mulje. See selgitab täpselt, kuidas ja miks see meetod töötab, kuidas ajju stimuleeritakse õppima ja kellele see õppeprogramm sobib. Platvorm Ling Fluent on suunatud inimestele, kes soovivad õppida, laiendada või vähemalt säilitada olemasolevat keeleoskust. Koos Ling Fluent Teil on esialgsed teadmised ja oskused võõrkeelega alustamiseks igal tasemel ja suure motivatsiooniga. www.LingFuent.com

Meetodi eelised

  • Õpid 1 kuu ja mitte aastaid.
  • Unustate end väsinuna ja tüdinud sõnadest ja konjugatsioonidest “haududa”, mis annab niikuinii suurepäraseid tulemusi.
  • Pool tundi päevas õppimine annab teile sama efekti kui terve kuu keeltekoolis.
  • Kasutate korraga mitu meelt, nii et õpite viis korda kiiremini kui tunnis – omastate igaveseks päevas kuni 200 uut sõna ja fraasi.
  • Te ei pinguta, sest keegi ei hinda ega kiusa teid, kui teete vea.
  • Teile meeldib igast õppetunnist, teil pole igav ja valdate keelt nii lihtsalt, et soovite kohe järgmise õppida.
  • Säästate palju raha, selle asemel et raisata seda ebaefektiivsele kursile!

Mis on õppemeetodi eesmärk?

Ling Fluent eesmärk on lubada võõrkeelt esimest korda kasutada mõne nädala pärast. Kui järgite looja juhiseid ja töötate programmiga iga päev umbes 30 minutit või parem, saate seda kindlasti teha. Rakendus nõuab aga keskendumist, sest sõnade päheõppimine kirjalikult ja keeles pole nii lihtne. Motivatsiooniprobleemide tekkimiseks isegi mõne aja pärast on vaja palju kordusi. Need on täiesti loomulikud kõrvalmõjud, millest kõik keeleõppijad on teadlikud. Programmi täitmiseks on vaja natuke distsipliini ja fikseeritud eesmärki.

Milleks see on mõeldud Ling Fluent?

Õppimissüsteem Ling Fluent põhineb neurolingvistika teadmistel: viimase kahe aastakümne jooksul on ajuuurijad aju töö mõistmisel tohutult edasi arenenud. Eeldades varem, et vasak aju on mõeldud peamiselt keeleliste ja loomeväljade jaoks ning parem aju matemaatiliste ja loogiliste protsesside jaoks ning et komplekt näitab vähe kattuvusi, teame nüüd, et see on põhimõtteliselt vale.

Üksikuid keelevälju töödeldakse peamiselt paremas ajus: näiteks graafilised esitused, kirjutamine ja grammatika. Vastupidi, kõik, mis on seotud helide ja keele akustilise esitusega, leidub vasakus ajus. Kuna täht või tähekombinatsioon tähistab enamikus keeltes heli, peavad ajupoolkerad keele õppimiseks koostööd tegema. Neurolingvistina on Taani algataja Ling Fluent märkis, et enamik keeleõppematerjale seda ei arvesta ja keel ei ole võrku ühendatud, vaid suhtleb lineaarselt. www.LingFuent.com

Kuidas meetodit kasutatakse?

Ling Fluent seda on praktilises testis lihtne kasutada. Platvormi on lihtne kasutada. Inimestel, kes kasutavad arvutit, tahvelarvutit ja nutitelefoni iga päev, on selle toiminguga vähe probleeme. Programm on piisavalt õhuke, et ilma juhisteta hakkama saada; laaditakse ju ainult vastavad indekskaardid.

Tootja sõnul piisab pooletunnisest tööst keelega, et seda nelja nädala pärast enam või ladusamalt valdada. See on palju vähem aega, kui traditsiooniline keeleõpik nõuab, ja neli nädalat on lühike periood. Keeleõppe ime on võimalik, sest programm sisaldab tõepoolest ainult kõige olulisemaid ja levinumaid sõnu ja väljendeid ning põhineb puhtal mäletamisel. Ei saa oodata väljamõeldud ja sügavate filosoofiliste arutelude vaimseid lende. Ling Fluent ta soovib sind lihtsalt meelde jätta.

Kasutajate arvustused

Nad kõik teevad seda! Olen juba oma aastat vana ja algul kartsin, et ei saa seda platvormi kasutada. Milline jama, sest see on lihtne! Peate lihtsalt paar klikki tegema. Ta õppis siis, kui sõitis bussis, järjekorras arsti juurde minnes või aias puhates. Ja see toimis, sest 4 nädala pärast räägin juba üsna vabalt inglise keelt. See oli nii lihtne, et soovitasin seda kõigile oma sõpradele ja nad kõik on õppinud! Niisiis tasub neile uutele tehnoloogiatele tugineda.

María Zavala, 42-aastane

Ma võitlesin pikka aega edutamise saamiseks. Vihastasin, kui nad nooremaid inimesi edutasid ja minu tehtud töö polnud kellelegi huvitav. Ülem palus mul vabalt inglise keelt rääkida, sest ettevõte kasvas ja meil tekkisid kontaktid välismaal. Otsustasin kiiresti tegutseda. Ma astusin intensiivkursusele, kuid seal ma lihtsalt kannatasin. Üksi Ling Fluent see aitas mind. Pärast 3-nädalast õppimist sain oma ülemusele osata oma soravat inglise keelt. Šokist ta peaaegu minestas! Sain tõusu ja edutamise – juhin oma meeskonda ja olen ühenduses klientidega Ameerika Ühendriikides. Tõsi, keeled on hädavajalikud, kui tahad hästi võita. Praegu õpin saksa keelt ja kavatsen õppida prantsuse keelt.

María Méndez, 39-aastane

Ma ei salga seda, õppimine pole mulle kunagi meeldinud, mul olid koolis kehvad hinded. 20 aastat tagasi läksin Itaaliasse elatist teenima. Ja selle 20 aasta jooksul õppisin ära vaid mõned põhifraasid. Lõpuks hakkas mu naine mulle rääkima, et nii paljude aastate pärast oli kahju, et keelt ei osatud, ja ta soovitas Ling Fluent. Naersin tema üle, kuid ta ei andnud alla. Nii ma siis proovisin ja olin üllatunud, kui väga mulle meeldis õppida. Valdasin itaalia keelt kiiresti ja lihtsalt. Kahju, et ta seda alles nüüd tegi!

Sergio Ramos, 49-aastane

Meie järeldus

Ling Fluent seda väärt. Selle taga oleva platvormi töötas välja spetsialist, kes pole neurolingvistina mitte ainult absoluutne ekspert ajusõbraliku õppimise valdkonnas, vaid omab ka mitmekeelse inimesena piisavalt kogemusi keeleõppes. Seetõttu võib seda eeldada Ling Fluent teeb tõesti seda, mida spetsialist lubab: registrikaardisüsteem reprodutseerib usaldusväärselt õige keelelise sisu, mis on ette valmistatud nii, et meeldejätmine on lihtne. Ja nutitelefoni või tahvelarvutiga töötamine on enamiku inimeste jaoks piisavalt lõbus.

Lisaks Ling Fluent kasutab palju rohkem keeli kui teised seda tüüpi programmid. Turul on palju saadaval, pakkudes saksa, inglise, prantsuse, itaalia ja võib-olla isegi hispaania keelt. Ling Fluent pakub ka hollandi, rootsi ja norra keelt. See on suhteliselt haruldane ja laiendab oluliselt platvormi sihtrühma. Saadaval on ka vene keel. www.LingFuent.com

Sagedased küsimused

Kust Ling Fluentet osta või juurde pääseda?

Praegu on Ling Fluent see on saadaval ainult selle ametlikul saidil. Ling Fluent töötab platvormi kaudu, millele pääseb juurde tavalise Interneti-brauseri kaudu. www.LingFuent.com

Mis on Ling Fluente hind?

Programm põhineb mitmeastmelisel liikmelisusel (Basic, Basic Pro või VIP), mis on aktiveeritud kuueks või kaheteistkümneks kuuks. Hind varieerub vastavalt valitud liikmelisusele.

Kas seda müüakse Amazonis?

Ei, veebisaidi ametlikul veebisaidil on saadaval ainult liikmelisuse võimalused Ling Fluent. www.LingFuent.com

Kuidas saada algset meetodit?

Algupärasele meetodile pääseb juurde ainult selle ametlikku saiti külastades.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply