Bigboy geel meestele- koostisosad- eelised- arvamused

Peenise laienemine on olnud paljude arutelude teema ja ekspertide arvamused on erinevad, on müüte ja on tegelikkust, tõsi ja vaieldamatu on see, et kõik eranditult mehed soovivad või igatsevad paari sentimeetri võrra suuremat liiget kui nad täna omada.

Tänane kord on Bigboy ja kõige ilmsem küsimus selle toote kohta on Kas see tõesti aitab peenise laienemist? Kas see tekitab sõltuvust? Kas sellel on kõrvaltoimeid? Mõne minuti pärast saame teada.

Mis on Bigboy?

Tootja väidab, et see on kogu koostisega looduslikku päritolu toode. Bigboy on geelina, mis muudab selle kasutamise mõnevõrra lihtsamaks ja kuna seda rakendatakse otse peenisele, on selle mõju kiire ja kauakestev. See toode aitab läbi viia peenises tekitatavate aistingute tõttu rahuldavamat seksuaalakti, see töötab otse vereringes, aidates pikendada seksuaalvahekorra aega.

Kuidas Bigboy geel töötab?

Tootja selgitab, et Bigboy geel imendub kiiresti ja tungib peenise kollaskehasse, aidates stimuleerida vereringet, tuues täielikult kasu peenise kudedele, seetõttu pakub geel isasliikmele temperatuuri tõstvat toimet, stimuleerides mõlemat kasvu pikkus ja ümbermõõt sama.

Koostisosad millest see geel koosneb

Bigboy koostisosad on looduslikku päritolu, selle deklareerib sama toote tootja oma ametlikul lehel. Siin on nii elemendid kui ka mõned selle loomulikud eelised.

Rhodiola rosea: Sellele taimele on omistatud omadused, mis aitavad võidelda väsimuse vastu, suurendades füüsilist ja vaimset energiat. See on adaptogeenina tuntud taim, mis aitab kehal kohaneda emotsionaalse stressi eri tasemetega.

Paulinia cupana viljad: See on tuntud kui võimas afrodisiaakum, millel on otsene toime ka spermatosoidide liikuvusele, see on energiat stimuleeriv aine, oma struktuuris on kofeiin, teofülliin ja tanniinid.

Rahapaja: Selle koostisosa voorus aitab suurendada libiido.

Salvei: Aitab tugevdada immuunsust, pakub jõudu ja maksimeerib energiat.

Kasum

Selgitab Bigboy tootjat, et geelitoode pakub tuge nii seksuaalsele jõudlusele kui ka suuremale eesmärgile tekitada peenise laienemist nii pikenemise kui ka paksuse osas. Muud hüved on loetletud allpool.

 • Parandab peenise vereringet.
 • Suurendab testosterooni tootmist.
 • Võimsam erektsioon ja kindlam liige.
 • Intensiivsemad orgasmid.
 • Looduslik koostis.
 • Kõrvaltoimeid pole.
 • See ei tekita sõltuvust.

Kuidas kasutada

Tootja veebisaidil selgitatakse protseduuri, mida on tõesti lihtne mõista ja praktiline teostada. Seda geeli tuleb manustada õrnalt ringikujuliste massaažide abil otse isasliikme nahale. Bigboy tootja soovitus on, et efekti tugevdamiseks saate protseduuri läbi viia 20–30 minutit enne seksuaalakti alustamist.

Kõrvalmõjud

Kasutajad ei ole Bigboy kasutamisel tõendeid kõrvaltoimete kohta, soovitame analüüsida ja üle vaadata kõik koostisosad, mis moodustavad selle valemi, ja veenduda, et ükski neist pole protsessi käigus käivitanud allergilisi või kõrvaltoimeid.

Kasutajate arvustused

Siin toodud arvamused on vaid mõned Interneti-foorumitest võetud viited ja need on avaldatud inimeste poolt, kes on Bigboyt juba kasutanud.

Olen alati arvestanud, et mu peenis on hea suurusega, kuid teadsin, et seal on nahka, mida saab siiski pikendada, ja see oli põhjus, miks ma soovisin Bigboy’lt, kuna see on mittesöödav toode, välistasin igasuguse kahjustuse võimaluse, see on aidanud mul erektsiooni kauem säilitada, olen alati trenni teinud, kuid alkoholi tarbimine on pidanud toote ja keha reaktsiooni tasakaalu saavutamiseks vähenema.

Francisco Ramírez 32-aastane.

Minu seksuaalaktid halvenesid, tundsin, et mu mees ei pidanud vastu teise partneri olemasolu tõttu, ta oli minu vastu aus ja koos otsustasime Bigboy tema ametlikul veebisaidil paluda, tema põnevus tekitab väga intensiivseid orgasme ja erektsioonid on olnud märkimisväärselt kindel.

Luisa Avilés 39-aastane.

Muutus pole olnud ainult erektsioonides ja kõige raskemas liikmes, vaid aeg, mil suudan viimati seksuaalakti säilitada, on palju suurenenud, suurendasin treeningrutiini ja hoolitsen rohkem tervise üldiste aspektide eest, oskan ütle, et soovitan Bigboy geeli, mis lisaks peenise suurusele aitab ka pikendada erektsiooniaega.

Pedro Macías 43 aastat vana.

Hind ja kust seda Hispaanias osta

Bigboy avaldatud hind on 78 eurot, kuid tootja on kinnitanud võimalust seda omandada kuni 50% soodsamalt. Geeli taotlemiseks peate täitma ainult tootja saidil oleva vormi, siis saab agent tehke nii. Pöörduge, seal saate selgitada kõik kahtlused Bigboy osas, kus teil on ka võimalus toote tasumisel maksta.

Algne Bigboy geel on saadaval ainult veebisaidil, see tähendab, et tootjal pole ärisuhteid virtuaalsete poodide või füüsiliste asutustega, seetõttu, kui näete, et see on avaldatud väljaspool ametlikku saiti, võite olla kindel, et see pole päris ülalnimetatud koostisosad.

Meie järeldus

Nagu me juba võisime märgata, ei ole Bigboy geel esitanud kõrvaltoimeid kasutajatele, kes on seda juba kasutanud, tootja selgitab ka, et tegemist on loodusliku tootega, mille kõrvaltoimed puuduvad, toodet võib otsida hea alternatiivina toode, mis aitab või parandab seksuaalset tegevust, väärib mainimist, et püsivate tulemuste saamiseks on väga oluline kasutada selliseid toiminguid või harjumusi, mis suurendavad ja maksimeerivad selle toote kasutamist või rakendamist. Mõned asjad, mida saate rakendada, on:

 • Jekingi tehnika. (Stimuleerib peenise vereringet).
 • Kegeli harjutused (aitab peenisele rohkem verd saata).
 • Vähendage joogikoguse hulka.
 • Suitsetamisest loobuma.
 • Trenni tegema.

Need on mõned asjad, mida saate integreerida, kui olete juba otsustanud lisada Bigboy geeli lisavahendiks, muutused võivad olla meelitavad ja laialt nähtavad, kui keskendute tõelise muutuse saavutamisele.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply