Airphones Juhtmevabad kõrvaklapid Hind, arvamused?

Airphones on täiendavad heliseadmed. Tootja selgitab, et kasutamine on lihtne ja keeruline, kõrvaklapid või kõrvaklapid on muutunud igapäevase ja pideva kasutamise tööriistaks üldiselt, kuid me peame olema ettevaatlikud nende kasutamisel, liialdatud maht võib kõrva tõsiselt kahjustada. sisemine, põhjustades kuulmisprobleeme, mis võivad olla pöördumatud.

Lisaks võib kõrvaklappide kasutamine põhjustada ärevust ja stressi, kui mõnda laulu korduvalt kuulates tekitab see omamoodi sõltuvuse, soovitame seetõttu, et kui kasutate Airphone’i ainult muusika jaoks, siis peaksite taasesitama 40 minutit 20 minutit puhkust, võttes arvesse Pange tähele, et detsibellide tase peab alati olema alla 90, peame hoolitsema ka välise müra eest, pikendama kõrvaklappide kasutamist üle 40 minuti koos rongide müraga kontserdi ajal koos sarvmüraga sageli võib see ikkagi põhjustada püsivaid kahjustusi.

Kutsun teid üles seda toodet tundma ja võtma kogu teavet, mis vastab õhusõidukite telefonidele, et seda analüüsida ja ise kindlaks teha, kas see võib olla teie igapäevases tegevuses abiseadmeks, näiteks eelised, selle hind ja kasutajate arvamused on leiti siit, loetud minutilt, mis kestab vaid mõni minut.

9.2Expert Score
Hindamistabel

Hind
9
Tõhusus
9.5
Kasutaja arvamus
9
Toote koostis
9.5

Mis on Airphones? 

Õhusõidukid on loodud selleks, et kasutajatel oleks praktilisem rutiin, nende disain võimaldab neid igapäevaselt ilma probleeme tekitamata kasutada, need on kergekaalulised ja valmistatud vastupidavatest materjalidest. Seda väidab tootja, kes väidab, et õhusõidukite funktsionaalsus pakub eeliseid ennekõike praktilisuse osas. Nendel õhusõidukitel on salvestusümbris, mis saab ka nende laadimiskeskuseks, lisaks võimaldavad nende anatoomia hõlpsalt teada õiget asukohta, mis aitab vältige vasaku parema külje segamist.

Kuidas Airphones töötab?

Airphones, selgitab tootja, mis on traadita süsteem, mis looja sõnul võimaldab heli reprodutseerimist mitme pideva tunniga säilitada, neid saab probleemideta kõrvas hoida, ühendus teie mobiilseadmega toimub bluetoothi ​​kaudu ja elektrilaeng kestab mitu tundi.

Saadavad eelised

Airphone’i kasutamine selgitab tootjat, et see on lisaks heli täpsusele ka praktiline, kerge ja mugav. 

  • Kõrvas on mugav ja tänu oma suurusele on nad väga diskreetsed.
  • Selle suurus võimaldab seda säilitada väikestes õõnsustes, näiteks pükste kottides.
  • kasutage seda avalikes kohtades, võimaldab teil sujuvalt suhelda, hoolimata välismürast, 
  • Vastupidav koormus.
  • 100% traadita.
  • kerge ja moodsa disainiga.
  • Puuduvad kõrvaltoimed.
  • Nad jäävad kõrva, hoolimata äkilistest liigutustest, nagu võimlemine või jalutuskäik pargis.
  • Korpusega, mis võimaldab õhusõidukite salvestamist või hoidmist 

794 MXN 1 588 MXN

Mis on kompositsioon?

Tootja sõnul on õhusõidukite materjalid kvaliteetsed ja vastupidavad, mis on valitud uuringute kaudu, et pakkuda tarbijatele väärt toodet, selle koostises pole toksilisi materjale, 

Kõrvaltoimed ja vastunäidustused

Lennukitelefonide kasutajad kinnitavad, et selle toote kasutamine ei ole põhjustanud kõrvaltoimeid ega füüsilisi kahjustusi, tootja omalt poolt ei osutanud mingisugusele vastunäidustusele, omalt poolt võime kommenteerida, et seda tüüpi kuuldeaparaatide kasutamine, Neid tuleks kasutada mõõduka mahuga, kuna äärmine kasutamine võib põhjustada tõsiseid kahjustusi.

Kuidas kasutada

Nende seadmete kasutamine ei ole keeruline ja eeldatakse, et see on kasutajate tavaline kasutusala, sellele viitab tootja, kes viitab sellele, et täielik teave on Airphone’i pakendil.

794 MXN 1 588 MXN

Kasutajate ülevaated

Mobiiltelefoni omamine on tänapäeval praktiliselt hädavajalik, ma olen autojuht, seetõttu on Airofonide omamine minu töö toetaja, ma ei sega ennast roolis ega suuda oma tööpäeva jooksul kõigile kõnedele vastata, tuleb märkida, et mõnikord on eelistatav telefoni kasutada või lihtsalt selle kasutamine vahele jätta.

Francisco Olivas 44-aastane.

Kasutan seda toodet, jõusaalitoimingute ajal, sel ajal on muusika kuulamine meeldiv, mobiilseadme omamine on ilmselgelt elementaarne, ma ei arva, et Airphone-sid tuleks kasutada kogu päeva jooksul, kuna see võib kahjustada kuulmekäiku ja See võib põhjustada isegi püsivat kurtust päevas, lihtsalt selleks, et aidata meil teatud toimingutes, mille puhul me ei saa mobiiltelefoni otseselt kasutada. 

Maria Amparo Ruelas 29-aastane.

Taksojuhiks olemine eeldab roolis olemist mitu tundi, kuid samal ajal pean olema pidevas suhtluses, Airphones on olnud minu töös kasulik tööriist, kuigi see pole variant, mida peaksin kasutama terve päeva, kui kasutan seda siis, kui Sõidan pikki vahemaid.

Jesús Ontiveros 34-aastane.

Kust saab Airphone-kõrvaklappe osta?

Tootja on ainus koht, kust saab originaalset toodet osta, veebisaitidel, näiteks amazonil või ebay-l pole seda toodet levitada, seda tehakse tootja sõnul sel viisil, et tarbijatel poleks juurdepääsu tootele toote jäljendus või selle hind on liiga kõrge.

794 MXN 1 588 MXN

Mis hinnaga on Airphonesid?

Lennukitelefonid on tootja lehel saadaval 50% allahindlusega, seetõttu maksate 1581 MXN asemel ainult 791 MXN, ja nende taotlemise protsess on lihtne ja väga kiire. Esindaja võtab teiega ühendust pärast seda, kui olete vormi ametlikul saidil täitnud, saate selle kõne ajal võimaluse kõik tootega seotud kahtlused selgitada ja osta.

Tootja osutab, et tal on ka kolmeaastane pikendatud garantii lisakuludega 192 MXN.

Meie järeldus

Praegu vajavad tööpäevad ja igapäevased rutiinid lisatuge. Lennundustelefonide kasutajad on öelnud, et selle toote kasutamine on neile nende igapäevases tegevuses lisaabi pakkunud, kuna see aitab suhelda läbi helistada või lihtsalt võimalus muusikat kuulata, tehes samal ajal tegevust, mis nõuab mõlemat kätt.Salvesta0

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply